Rejestracja do gry Pobierz grę


Star Conflict

Inne

Frakcje

Sojusz

Federacja jest znana jako Związek Wolnych Światów. Przedstawiciele tej frakcji nie muszą się nikomu kłania, ale za swoją wolność zapłacili wiele krwawych wojen z Imperium.

Nie ma żadnej stałej struktury władzy lub też wyraźniej hierarchii w Sojuszu. Frakcja ta nie prowadzi żadnej agresywnej polityki polegającej na eksapnsji, ale przyjmuje w swoje szeregi ochotników z innych światów które zrzucają z siebie jarzmo Imperium. Handel to potęga Federacji, we wszechświecie nie ma takiego miejsca które nie zostało by okupowane przez inną frakcje bez Federacji która zawsze jest tylko zainteresowana koaplniami, sprzedaża lub zbadania potencjału rynku.

Federacja dba o rozwój technologii. Posiadaj statki wysokiej jakości które są dobrze wyposażone, szybkie, wygodne w podróży i transportowania towarów. Używja tylko broni głównie do samoobrony, dlatego Federacja utrzymuje rozwój urządzeń przenośnych i stacjonarnych, które potrafią generować stałe pola siłowe.

Jeśli chodzi o ich wygląd, członkowie Federacji są znani raczej jako demokratyczne osobistości. Kosztowne tkaniny najwyższej klasy, wyjątkowy komfort i pewne ekstragawankcje elementy aby wyrożnić swój ulubione ciuchy. W dążeniu do idealnego wyglądu członkowie Sojuszu nie zapomnieli o samoobronie, poukrywali przenośnie generatory i pola elektrzyczne w pasch oraz posiadają mapy wirtualne w swoich pierścieniach.

Ich pragnienie bezpieczeństwa, smak przygody, umiarkowana miłość do luksu i wyjątkowy nos do zysku to główne cechy charakteryzujące przedstawicieli Federacji.

 

Imperium

Imperium jest to wielka maszyna wojenna, która przygotowuje do zostania liderem. Polityką tej frakcji jest ekspansja pod wodzą Cesarza, to ich priorytet.

Potęga imperium pochodzi od najlepszej marynarki wojennej we wszechświecie. Potężne statki charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia zewnętrzne oraz zdolnościami zewnętrznymi. Noszą na sobie najlepszą do ataku jak i obrony technologie w starciach, która została opracowana przez najlepszych naukowców tej frakcji. Przestawiciele imperium są bardzo zafascynowania technologią zwłaszczą to wojskową. Grono naukowców które jest tworzone przeż najwybitniejsze umsyły świata, jest hojnie sponsorowane. Imperium nie skąpi na nowości, jednak nie zamierza wymieniać tej technologiami z innymi.

Armia jest chlubą każdego Imperium i sukces wojskowy jest  niezbędny dla każdego kto myśli o zdobyciu wyższej pozycji. Przestawicieli tej frkacji cechuje mestwo, umiejętności, walka o siebię i solidarność. Wygląd członków Imperium jest odzwierciedleniem ich charakteru. Wedłuch ich ideologi jedno ubranie powinno być funkcjonalne i pokazujące pzycjie właściciela.

Dumni, silni, wierni cesarzowi i gotowi na podbój wrzechświata każdego dnia roku, Imperium to jedena z najsilniejszych frkacji wszechświata.